КП «Муніципальна варта» ДМР інформує
![КП «Муніципальна варта» ДМР інформує](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/202008311729451X300322_000000-scaled.jpg)
Продовжуємо розмову про несвідомих громадян, які вперто продовжують викидати тверді побутові відходи в невстановлених місцях:
Незважаючи на чисельні попередження, окремі особи все-таки продовжують засмічувати наше місто. Їх не зупиняють навіть публікації відео з камер спостережень.
Дрогобичани повинні знати: дії таких правопорушників не залишаються поза увагою відповідних організацій. До порушників правил благоустрою вживаються відповідні заходи, відповідно до чинного законодавства.