КП «КМГ»: У 2018 році у Дрогобичі надано послуги з перевезення пільгових категорій громадян на суму 4 мільйони гривень

Керівництво дільниці пасажирських перевезень, яка функціонує у структурі КП «Комбінат міського господарства», проінформувало про роботу за 2018 та початок 2019 року під час засідання Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради у вівторок, 19 березня.

За інформацією дільниці пасажирських перевезень, штат дільниці налічує 61 особу, з яких 57 водії. Для забезпечення пасажирських перевезень на території міста використовують 37 орендованих автобусів українського виробництва. Саме підприємство володіє матеріально-технічною базою для забезпечення роботи технологічного процесу.

Як зазначають посадовці, у 2018 році фінансова діяльність дільниці була збитковою та становила — 219 488,10 грн, оскільки на 16% відбулося зростання мінімальної заробітної плати, а також періодично зростали витрати на пальне. Тариф на проїзд у громадському транспорті впродовж 2018 року становив 4 гривні та не покривав вище зазначених витрат.

На збитковість вплинуло і те, що впродовж року дільниця пасажирських перевезень надавала допомогу транспортом на безоплатній основі для перевезення дітей учасників АТО, членів Братства ОУН-УПА, членів Асоціації інвалідів, членів товариства «Просвіта», членів спілки чорнобильців, дітей зі Сходу, членів громадської організації «Лемківщина», а також перевезення призовників та мобілізованих осіб, футбольної команди «Галичина» та забезпечувала перевезення дрогобичан та гостей міста до міських кладовищ під час поминальних днів, — йдеться у тексті звіту дільниці пасажирських перевезень ДМР.

Окрім цього, у 2018 році дільницею було надано послуги з перевезення пільгових категорій громадян на загальну суму 4 мільйони гривень.

Після підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті, яке відбулося 20 листопада 2018 року, до 5 гривень — для всіх користувачів та 3 гривень — для пільговиків, фінансова ситуація дільниці покращилась.

Відтак фінансовий стан за січень-лютий 2019 року є прибутковим і становить 75 723,91 грн.

Також у звіті зазначено, що у лютому 2019 року придбано GPRS-навігатори, які встановлено на автобуси. Заробітну плату водіїв у 2019 році підвищено до 5370 гривень.
Заслухавши інформацію про діяльність дільниці пасажирських КП «КМГ», виконавчий комітет ДРМ прийняв рішення взяти її до відома.

Зазначимо, зараз у Дрогобичі працюють над впровадженням «Картки дрогобичанина».

Відтак, згідно з рішенням виконавчого комітету ДМР, керівництво дільниці пасажирських перевезень зобов’язали повторно прозвітувати про результати роботи після трьох місяців з моменту впровадження «Картки дрогобичанина».

До теми: У Дрогобичі запровадять багатофункціональну електронну картку «Картку дрогобичанина»

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні