КП «Дрогобичтеплоенерго» передало десять дронів для військових підрозділів ЗСУ

11:34 18 Березня 2024

Російсько-українська війна, яка триває в повномасштабному форматі вже більше двох років, потребує щоразу нових засобів технічного забезпечення. Сьогодні для того, щоб стійко протистояти ворогу та знищувати ворожі позиції, військові в першу чергу потребують дронів, антидронових рушниць, безпілотників, РЕБ-станцій. Це те обладнання, яке допомагає дистанційно виявляти та знищувати ворога та водночас захищати наші позиції.

З цією метою максимум засобів, які акумулюють українці під час благодійних акції та зборів коштів, скеровують саме на придбання такого обладнання. Долучається до цього і Дрогобич, який від початку повномасштабної війни намагається всіляко підтримувати воїнів. Над цим працюють і комунальні підприємства міста, які скеровували кошти, ремонтували та передавали транспортні засоби для військових, а зараз – акумулюють ресурси для придбання дронів.

Днями важливий вклад для підтримки військових підрозділів ЗСУ зробило КП «Дрогобичтеплоенерго», яке передало десять дронів, необхідних для знищення ворога на передових позиціях фронту.

За словами керівника підприємства Володимира Дзерина, роботу в цьому напрямку продовжать і надалі. Спільними зусиллями працівники установи планують закупляти та передавати безпілотні апарати, які сьогодні вкрай потрібні нашим воїнам.

Нагадаємо, раніше підприємство передало автомобіль для потреб воїнів – двох рідних братів, які є працівниками КП, а зараз захищають Україну на передовій.

Перейти до вмісту