КП “Дрогобичводоканал”: Завтра на трьох вулицях не буде води
![КП “Дрогобичводоканал”: Завтра на трьох вулицях не буде води](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/354354.jpg)
Завтра, 15 листопада, з 09:00 до 15:00 у зв’язку з ремонтними роботами буде припинено водопостачання вул. Гайдамацької, вул. Труша та вул. Індустріальної.
КП “Дрогобичводоканал”
Завтра, 15 листопада, з 09:00 до 15:00 у зв’язку з ремонтними роботами буде припинено водопостачання вул. Гайдамацької, вул. Труша та вул. Індустріальної.
КП “Дрогобичводоканал”