КП «Дрогобичводоканал»: За водопостачання можна платити без квитанції
![КП «Дрогобичводоканал»: За водопостачання можна платити без квитанції](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/vodokanal.jpg)
Шановні споживачі! Наше підприємство працює над впровадженням зручного розрахунку за послуги. Запроваджені сучасні технології спрямовані на те, щоб заощадити ваш час, зробити процедуру розрахунку максимально швидкою. У зв’язку з високою платою, встановленою банківськими установами, водоканал наразі не може надати вам можливості, не маючи при собі квитанції, платити за водопостачання через касу “Укрпошти” та “Ощадбанку”. Однак зайти в особовий кабінет і без квитанції оплатити за спожиту послугу з водопостачання ви можете через термінал “Ощадбанку” та через усі канали прийому платежів “Приватбанку”: касу, термінал, “Приват24”. Для цього вам всього лиш потрібно знати особовий рахунок.
Також інформуємо вас, що сьогодні у процесі розробки перебуває додаток, який дасть змогу відкрити вам можливість платити за водопостачання он-лайн на сайті нашого підприємства.
КП «Дрогобичводоканал»