КП «Дрогобичводоканал»: У понеділок не буде води на вул. Козловського, Війтівській Горі, Грюндвальській та Новій
![КП «Дрогобичводоканал»: У понеділок не буде води на вул. Козловського, Війтівській Горі, Грюндвальській та Новій](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/voda.jpg)
25 лютого з 10.00 до 15.00 буде припинено водопостачання на вул. Козловського, Грюндвальській, Новій, В. Горі від вул. Сахарова до вул. Трускавецької та на прилеглих вулицях. Зупинка водопостачання спричинена аварійно-відновлювальними роботами за адресою вул. Козловського, 37.
КП «Дрогобичводоканал»