КП “Дрогобичводоканал”: Сьогодні можливі перебої у водопостачанні з Урізького водозабору (Оновлено)
![КП “Дрогобичводоканал”: Сьогодні можливі перебої у водопостачанні з Урізького водозабору (Оновлено)](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vodokanal-KP.jpg)
У зв’язку із знеструмленням насосної станції “Уріж”, сьогодні можливі перебої у режимі водопостачання частини Дрогобича, що живиться з Урізького водозабору.
Водопостачання з Урізького забору буде відновлено одразу після подачі напруги з високовольтної лінії електропередач 35 кВ Борислав-Уріж ПАТ “Львівобленерго”.
На жаль, станом на 14.30 енергопостачання не відновлено.
Вчора, з 22.00 до 24.00 відбулося знеструмлення насосної станції на водозаборі- не подавалася напруга з високовольтної лінії електропередач 35 кВ Борислав-Уріж ПАТ “Львівобленерго”. Вночі енергопостачання водозабору було відновлено з високовольтної резервної лінії електропередач Самбір-Уріж ПАТ “Львівобленерго”. В результаті вранці режим водопостачання з Урізького водозабору був безперебійний. Однак сьогодні о 12.25 водозабір вдруге знеструмлено через відсутність напруги з резервної лінії електропередач Самбір-Уріж ПАТ “Львівобленерго”.
КП “Дрогобичводоканал”