КП “Дрогобичводоканал”: 18 червня у режимі водопостачання Дрогобича, Стебника та Трускавця можливі тимчасові незручності
![КП “Дрогобичводоканал”: 18 червня у режимі водопостачання Дрогобича, Стебника та Трускавця можливі тимчасові незручності](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Vody-ne-bude.jpg)
Завтра, 18 червня, у зв’язку з плановими ремонтними роботами на магістральному водопроводі у с. Уличному, вода з Гірнянського водозабору надходитиме у мережу з низьким тиском. З огляду на це, з 09.00 до 18.00 мешканці Дрогобича, Стебника та Трускавця можуть відчувати тимчасові незручності у режимі водопостачання.
КП “Дрогобичводоканал”