Ковід знижує оберти: кількість недужих на Дрогобиччині третій тиждень поспіль зменшується

10 Квітня 10:21

За останні сім днів на Дрогобиччині зменшується кількість первинно виявлених недужих із діагнозом ковід. Так, станом на 10 квітня зафіксовано 12 нових вападків інфікування недугою. Тоді як минулого тижня – кількість недужих становила 19 осіб. Таку інформацію цього понеділка повідомив під час щотижневої апаратної наради у мерії керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба.

В стаціонарі інфекційного відділу Стебницької лікарні перебуває 14 пацієнтів.

Стан усіх недужих середньої важкості. П’ятеро осіб переведені в реанімаційне відділення. До апаратів ШВЛ, на щастя, ніхто не під’єднаний. Зважаючи на щотижневу динаміку зниження недуги в регіоні є сподівання, що через тиждень-другий ковідна недуга відступить повністю. Тож фіксуватимемо на Дрогобиччині лиш поодинокі випадки хвороби, – зазначив Володимир Чуба.

Паралельно в територіальній громаді триває і вакцинальна кампанія. Пункти вакцинації у Дрогобичі традиційно працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Там наявна вакцина CoronaVac та Pfizer. Щотижня вакцинують до 70 пацієнтів.

Фото: з мережі Інтернет

Перейти до вмісту