Ковід зменшує оберти: на Дрогобиччині фіксують зниження недуги на 20%

10:48 1 Листопада 2022

За минулий тиждень на Дрогобиччині підтверджено 22 випадки захворюваності на ковід. Таку інформацію озвучив на щотижневій понеділковій нараді керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба. За даними головного медика міста – минулого тижня кількість виявлених по тестах недужих становила 36 хворих. Таким чином, зазначають медики, на Дрогобиччині фіксують спад захворюваності на понад 20%.

Станом на ранок 1 листопада в інфекційному відділенні Стебницької міської лікарні в стаціонарі перебуває 11 пацієнтів. Їхній стан середньої важкості, ніхто не під’єднаний до апарату ШВЛ. Із цієї кількості шпиталізованих – двоє недужих із нашої громади, інші з навколишніх територіальних громад, – додає Володимир Чуба.

Також за словами головного медика міста – в розпалі вакцинальна кампанія. Із наявних вакцин у пунктах вакцинації – CoronaVac та залишки Pfizer. Кабінети  вакцинацій працюють у міській поліклініці на Січових Стрільців, у поліклінічному відділені районної лікарні та поліклінічному відділенні Стебницької міської лікарні. За даними медиків – за минулий тиждень від ковіду вакцинувались 155 осіб. Загалом, за твердженнями Володимира Чуби, в Дрогобичі та територіальній громаді на початок листопада 42% мешканців імунізувались щонайменше двома дозами вакцини від ковіду.

Медики наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень перебігу ковіду. Усім решта – дотримуватися санітарно-гігієнічних норм, уникати масових скупчень та вакцинуватись бустерними дозами із наближенням холодного зимового періоду та ростом інфекційних недуг.

Перейти до вмісту