Котилася писаночка з гори на долину…

У ДНЗ№21 «Сонечко» відбувся загальносадковий конкурс «Великодні дзвони».  Мета проведення: розвиток писанкарства в роботі з дітьми та батьками, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку,  дослідження великодніх звичаїв та обрядів мистецтва.

Щоб тепло та урочисто зустріти  Великдень, учасники конкурсу: завідувач Яворська О.М., вихователь-методист Іваніщева І.Т., вчителі-дефектологи Янів О.П., Савчин Л.М., Малинівська Г.І., Васів І.О., вчитель-логопед Гергіль Н.В., вихователі Стадник Л.Д., Собек Т.В., Михайлишин С.Д., Саламовська Л.С., Мельник С.Б., Багрій Г.Й., Ключак Г.Б., Староста Н.Б., Калапач З.В., Шуніна У.І., Риб’як Т.М., Стецюк С.М. Кунах А.О., помічники вихователів Тройчак Г.Р., Качинська Г.І., музичні керівники Хома Н.Я., Орлова Н.В., дошкільнята та родини Дудич, Іваськів, Модрицьких, Кузан, Іваніщевих, Саламовських, Малинівських, Яворських, Чигер, Гергіль, Войтович, Буцяк, Гусак  готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли писанки, крашанки, крапанки, шкрябанки, мальованки, використавши техніки –  квілінг, модульний квілінг, декупаж, пап’є-маше, ниткоплетіння, об’ємне аплікування, пластиліногафія, ЛЕГО, ажурне витинання.  Також  на конкурсі були  представлені виставка вишитих рушників, пасхальних кошиків, віночки, композиції з вербових гілочок, 3-Д композиції з природного матеріалу «В передчутті Великодня», «Пташник на прогулянці», пасхальні дерева, домашні пасочки, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику.  Учасники долучилися охоче та з неабиякою цікавістю: вдумливо розробляли ескізи, натхненно розмальовували писанки різноманітними орнаментами, креативно декорували їх у народному стилі. Музичний зал виглядає  по-святковому, неначе пасхальна писанка  і важко було визначити які роботи є переможцями.

Колектив ДНЗ №21 «Сонечко» щиро вітає зі світлим святом Воскресіння Христового!  Нехай диво Воскресіння Христового надихає всіх нас  на добрі та праведні справи, а  світлий Великдень наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою. Хай Великодні дзвони принесуть мир, душевний спокій та непохитну віру в краще майбутнє, відродження Української Нації і ствердження Української Держави!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Підготувала:

вихователь-методист, Іваніщева І.Т.