Кошти з оренди землі під новим ТЦ скеровуватимуть на благоустрій Парку Новонароджених

13:29 11 Липня 2023

Місяць тому на вулиці Володимира Великого, біля парку Новонароджених у Дрогобичі відкрився новий торговий центр. Інвестор, який зводив його, облаштував тут стоянку для автомобілів, встановив поруч спортивно-розважальний комплекс для дітей та облаштував доріжки в ділянці парку, до якого примикає територія комплексу.

Проведені роботи стали стартом облагородження парку Новонароджених, концепцію якого напрацьовували тривалий час у Дрогобичі з залученням громадських активістів, проведенням кількох громадських обговорень та консультацій.

Сьогодні, після облаштування благоустрою в частині парку, стало очевидно, що процес незворотній і його неодмінно потрібно продовжувати. А високий попит на користування спортивно-розважальним майданчиком, свідчить про потребу облаштування додаткових місць відпочинку для дітей та облагородження території парку в цілому.

У зв’язку з цим, у Дрогобицькій міській раді напрацьовують подальші кроки, які можна втілювати з метою благоустрою парку.

Під час понеділкової апаратної наради міський голова доручив керівникам відповідних структурних підрозділів ради напрацювати першочергові заходи та публічно ознайомити з ними мешканців міста.

«Кошти, які отримує місцевий бюджет від оренди земельної ділянки повинні скеровуватись на виконання подальших робіт з благоустрою парку. Це не питання одного дня. Однак ми плануємо щомісячно крок за кроком виконувати нові роботи, щоб парк став комфортним та затишним місцем для прогулянок та культурного проведення часу» – наголосив Тарас Кучма.

Нагадаємо, паралельно ведуться роботи з благоустрою інших парків Дрогобича. Зокрема комунальними службами було проведено прибирання в парку Богдана Хмельницького, очищено озеро, підсипано доріжки та встановлено лавочки та смітники. Також зібрано пропозиції та напрацьовано концепцію розвитку парку Культури та відпочинку.

Перейти до вмісту