Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору економічного розвитку та агропромислового комплексу управління інвестицій та економічного розвитку виконкому Дрогобицької міської ради
![Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору економічного розвитку та агропромислового комплексу управління інвестицій та економічного розвитку виконкому Дрогобицької міської ради](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-46-1.png)
«Дрогобицька міська рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору економічного розвитку та агропромислового комплексу управління інвестицій та економічного розвитку виконкому Дрогобицької міської ради.
Основні вимоги до кандидатів: освіта вища (відповідного спрямування), не нижче ступеня бакалавра, володіння державною мовою, знання та вміння в галузі експлуатації комп’ютерної техніки та офісного програмування.
До конкурсної комісії надають наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- 2 фотокартки розміром 4×6;
- копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
- копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.
Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається відділом кадрів додатково.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 319 тел. 39065»