Конкурс молодіжних проектів: громадські організації Львівщини можуть отримати до 100 тисяч гривень фінансової підтримки

10:12 9 Лютого 2023

Управління молоді та спорту ЛОВА оголосило про конкурс проектів, які отримають фінансову підтримку у межах обласної програми «Молодь Львівщини».

Мова йде про проекти обласного рівня. Проектна діяльність має охоплювати представників щонайменше чотирьох районів області. Максимальний обсяг підтримки з обласного бюджету — 100 тисяч гривень. Одна організація може подати кілька заявок.

Коли молодь робить для молоді — це найкращий варіант. Адже ніхто так не знає потреб, уподобань та запитів молоді, як ті, хто до неї належить. Ми переконані, що отримаємо десятки креативних ідей і конкурсній комісії буде непросто обрати переможців. При оцінюванні заявок зважатимемо на те, наскільки проект відповідає завданням конкурсу, наскільки реалістичною є мета та очікувані результати, чи достатньо обґрунтованим є бюджет проекту, тощо, — прокоментував керівник управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім’як.

Важливо, конкурсні пропозиції мають бути спрямовані на розв’язання одного або кількох пріоритетних завдань:
-розвиток мережі молодіжних центрів та просторів;
-волонтерська діяльність;
-активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень та підвищення рівня їх громадських компетентностей;
-міжнародна співпраця та грантова діяльність;
-підготовка фахівців, які працюють з молоддю;
-національно-патріотичне виховання молоді.

Охочі взяти участь мають підготувати необхідний пакет документів:
1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка;
2) опис та кошторис витрат за формою встановленого зразка;
3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) проекту (заходу);
4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. Конкурсні пропозиції приймаються з 6 лютого до 9 березня 2023 року (включно) щоденно, крім суботи та неділі, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 454.

Контактний телефон (032) 261-27-40, e-mail: [email protected]

Результати конкурсу будуть оголошені до 24 березня 2023 року.

Із повним текстом оголошення можна ознайомитись тут.

Перейти до вмісту