Комфортний доїзд на навчання: Лішнянський НВК отримав новий «Школярик»

10:47 21 Березня 2023

У комфорті та безпеці добиратимуться на навчання — вчора ще один навчальний заклад Дрогобицької територіальної громади отримав новий «Школярик».

Ключі від новенького автобуса передали керівниці Лішнянського НВК Оксані Соломчак міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Новий транспортний засіб оглянула вся освітянська сім’я навчального закладу та староста села Марія Мацюрович.

Організація комфортних умов для навчання учнів — наш пріоритет. А безпечний доїзд школярів до навчальних установ одна з важливих його складових. Впевнений, що новий автобус буде добре служити та забезпечить швидке та безпечне довезення школярів до навчального закладу. Окрім цього, «Школяриком» учні зможуть відвідувати різноманітні екскурсії та їздити на освітні конкурси. Тож тепер за дітей можуть бути спокійні як батьки, так і вчителі та ми, — прокоментував Тарас Кучма.

Загалом, від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, на запит районної військової адміністрації, відділ освіти Дрогобицької міської рали передав чотири з п’яти шкільних автобуси на потреби ЗСУ. Відтак, зараз нові транспортні засоби скеровують туди, де їх найперше вилучали та де є гостра потреба. Так, раніше нові «Школярики» вже передали навчальним закладам Медвежанської гімназії та Нижньогаївської НВК.

Нагадаємо, кошти на закупівлю транспортних засобів виділяли шляхом співфінансування: 60% місто та 40% — ЛОВА. Сучасні автобуси оснащені всім необхідним для довозу школярів, зокрема і для транспортування дітей з інклюзією.

Перейти до вмісту