Комфортні умови для найменших: Ліцей №3 імені В’ячеслава Чорновола отримав новий автобус «Школярик»

16:51 26 Грудня 2023

Ще один навчальний заклад міста отримав новий автобус «Школярик». У ці різдвяні дні – комфортабельний шкільний транспорт передали Ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола, який забезпечить доїзд учнів до освітньої установи, а також на різноманітні екскурсії чи змагання.

Новий транспортний засіб оглянули вчителі та учні, а ключі їм завітали офіційно передати міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з заступником з гуманітарних та соціальних відносин Юрієм Кушликом та начальником відділу освіти Романом Грицаєм.

Новий автобус розрахований на 28 місць та є адаптованим для перевезення дітей з інклюзією. Це є дуже важливою складовою адже на базі Ліцею функціонує інклюзивно-ресурсна кімната. «Школярик» закупили на умовах співфінансування: 50% місто та 50% — ЛОВА.

Після цього, дітвора Ліцею №3 презентувала посадовцям та батькам Різдвяний вертеп «Колядуй, Україно», який подарував присутнім багато позитивних емоцій. А на завершення дійства директорка навчального закладу Оксана Чайковська та очільник громади вручили активним учням Ліцею грамоти за зайняті призові місця у змаганнях та олімпіадах.

Перейти до вмісту