Команда ДМТК перемогла на перших “Іграх патріотів” у Дрогобичі. ФОТО. ВІДЕО

23 травня в Україні відзначають День Героїв. З нагоди цього свята, 22 травня, у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі відбули перші у Дрогобичі “Ігри патріотів”.

Участь у змаганнях взяли чотири команди: Дрогобицького механіко-технологічного коледжу, Вищого професійного училища №19, коледжу нафти й газу, Стебницького професійного ліцею.

Впродовж змагань команди змагалися на витривалість та знання у плаванні, військово-патріотичній тематиці, знаннях історії України.

Драйв, вболівання і бажання першості — саме так можна охарактеризувати атмосферу, яка панувала у ДЮСШ.

За підсумками змагань було відзначено кращих плавців, стрільців, гирьовиків. фіналом стало нагородження команд. Четверте місце посів Стебницький професійних ліцей. Третє місце вибороли студенти Дрогобицького коледжу нафти і газу. Срібло дісталось 19 училищу Дрогобича. А першість отримали студенти механіко-технологічного коледжу.

З участю та здобутками у перших “Іграх патріотів” молодь та викладачів привітали військовий капелан о. Тарас Коцюба, начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Орест Соломчак, директор ДЮСШ Роман Старух.

Також учасників вітали спортивні та танцювальні колектви.

Перші “Ігри патріотів” у Дрогобичі відбулися завдяки спільним зусиллями відділу молодіжної політики, сім`ї та спорту Дрогобицької міської ради, Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського та молодіжної організації «Права молодь Дрогобич».

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні