КМЦ “Дрогобич:”. Інформаційна година з міським головою Тарасом Кучмою
![КМЦ “Дрогобич:”. Інформаційна година з міським головою Тарасом Кучмою](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_2388-scaled.jpg)
День Соборності, вшанування пам’яті перших загиблих на Майдані, відкриття приймального відділення КНП «ДМЛ №1», ситуація з інсуліном та безкоштовними ліками для населення, протест підприємців та громади, прийняття Регламенту ради, впровадження Стратегії сталого розвитку міста Дрогобича, – про це говорили у п’ятницю, 22 січня, у студії Кризового медіа-центру «Дрогобич:».
Гості студії:
Тарас Кучма – міський голова Дрогобича,
Володимир Чуба – начальник відділу охорони здоров’я ДМР.