Дрогобицький клуб “Олімп” виборов призові місця у “Кубку Європи-2024” з спортивно-бальних танців у Польщі

13:49 16 Січня 2024

Спортсмени Дрогобицького клубу «Олімп», представляючи Україну на «Кубку Європи-2024» із спортивно-бальних танців у місті Новий Тарг, посіли дев’ять перших та одне друге місце. Юні спортсмени виборювали першість та доводили свою майстерність на паркеті поруч із представниками Польщі, Молдови, Румунії, Грузії, Ізраїлю, Італії.

Зокрема, на Міжнародних змаганнях Дрогобич представили: Олександр Вовденко, Злата Стецьків, Єлизавета Савченко, Ілля Шугайло, Марта Гром, Микита Матвіїв, Злата-Марія Хижевська.

Наймолодшій спортсменці «Олімпу» Єлизаветі Савченко лише 5 років. Однак, попри юний вік,  дівчинка зуміла посісти три перші місця у різних підкатегоріях.

Загалом, на змаганнях дрогобичани вибороли перемогу в таких категоріях: категорія Baby Beginners, Juvenal 1 E –  1 місце посіли Олександр Вовденко та Злата Стецьків.

У категоріях Girls under 6, Girls solo school – 1 місце посіла Єлизавета Савченко.

У категоріях Juniors 1 H – 1 місце у Іллі Шугайло та Марти Гром. Також  Микита Матвіїв та Злата-Марія Хижевська стали переможцями у категоріях Juvenals 1 H,  Juvenals 1 Е,  Juvenals 2 Е.

Тренером юних дрогобицьких переможців та призерів Міжнародного конкурсу з спортивно-бальних танців був Павло Стецьків – суддя міжнародної категорії IDSA, тренер міжнародної  категорії IDSA , заслужений артист естрадного мистецтва України.