УПСЗН: 13 березня у Дрогобичі працюватиме медико-технічна бригада Львівського казенного експерементального підприємства засобів пересування і протезування
![УПСЗН: 13 березня у Дрогобичі працюватиме медико-технічна бригада Львівського казенного експерементального підприємства засобів пересування і протезування](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/synij-DO-UVAGY-NOVE-750x410.jpg)
У вівторок, 13 березня, у Дрогобичі працюватиме медико-технічна бригада Львівського казенного експерементального підприємства засобів пересування і протезування.
Прийом громадян відбуватиметься у приміщенні колишнього Будинку вчителя на вулиці Осмомисла, 10 (напроти костелу).
Детальну інформацію щодо безкоштовного забезпечення протезно-ортопедичними виробами можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресами:
-м.Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб.№10, тел.: 410614;
– м.Стебник, вул. Симоненка, 24, тел.: 441009
Графік роботи управління: щодня без обідньої перерви від 8.00 до 17.00, у п’ятницю – від 8.00 до 15.45 . Вихідні дні: субота та неділя