Кількість недужих на ковід на Дрогобиччині зростає, однак рівень шпиталізацій зменшився

5 Вересня 10:46

Таку інформацію озвучив 5 вересня на оперативній нараді заступник керівника відділу охорони здоров’я Святослав Кучерявий. За його словами – за минулий тиждень ковід підтвердили в 43 осіб, тоді як позаминулого тижня кількість недужих становила – 32 осіб. За твердженнями Святослава Кучерявого – більшість ковідних пацієнтів лікуються амбулаторно. Про це свідчить зменшення кількості шпиталізованих в інфекційне відділення Стебницької лікарні.

За даними медиків інфекційного відділення стебницької медустанови – станом на ранок 5 вересня ушпиталено 6 ковідних пацієнтів. Тоді як в попередні тижні було більше 10 пацієнтів. Стан перебігу недуги в хворих – середньої важкості, додав Святослав Кучерявий.

Інтенсивно триває і процес вакцинації в Дрогобичі та територіальній громаді. За інформацією Святослава Кучерявого – пункти вакцинації працюють в центральній міській поліклініці, поліклінічному відділенні на вулиці Пилипа Орлика, у Стебницькій та районній поліклініках. Із наявних вакцин Johnson & Johnson та CoronaVac.

Медики наголошують – вакцинацію в першу чергу слід зробити особам похилого віку та людям, які мають супутні хвороби, щоб вберегти себе від ускладнень перебігу ковіду. Усім решта – дотримуватися санітарно-гігієнічних норм та уникати масових скупчень.

Перейти до вмісту