Керівникам суб’єктів господарювання усіх форм власності пропонують консультування щодо енергоефективності

15 Червня 0:00

Керівникам суб’єктів господарювання усіх форм власності!

Інформуємо Вас, що у рамках реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який реалізується GIZ за дорученням уряду Німеччини, запрошуються підприємства хлібопекарської, молочної промисловостей, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.

Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавлені у співробітництві компанії, мають заповнити Анкета та надіслали на електронну пошту nataliia.usenko@giz.de до 22 червня 2018 року.

GIZ EEiC Pilot Projects – Call for EoI – Info_UKR

GIZ EEiC Pilot Projects -Announcement

Чат-бот Гаряча лінія