Керівництво області проінспектувало хід реконструкції на очисних спорудах КП “Дрогобичводоканал”

2 Листопада 9:21

Вчора, 1 листопада, заступник голови ЛОДА Юрій Бучко, т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Оксана Війтик, голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк ознайомилися з проведенням реконструкції первинних радіальних відстійників № 5 і № 6 та каналізаційної насосної станції №5 на районних каналізаційних очисних спорудах.

Проект реалізовується у співфінансуванні з обласного та місцевого бюджетів. Цього року передбачено освоєння 13,2 млн грн. Роботи уже виконано на 75%.

Здійснює реконструкцію ТОВ “Інлєкс”.

Начальник КП “Дрогобичводоканал” Роман Шагала провів гостям оглядову екскурсію, ознайомивши з ходом реконструкції. Відтак відвідувачі мали змогу побачити процес очистки стоків від етапу потрапляння їх на очисні споруди до скиду очищеної води у річку.

Посадовці облдержадміністрації позитивно оцінили і темпи проведення робіт з реконструкції, і процес очистки, який хоч і відбувається за старою технологією, та є ефективним. У підсумку очільник Дрогобицького водоканалу Роман Шагала зазначив, що у якісному цілодобовому наданню послуги з водовідведення велика заслуга належить колективу, який працює за принципом злагодженого механізму.

Втім підприємство потребує фінансових вливань, щоб оновити увесь технологічний ланцюжок очистки стічної води. Лише повна реконструкція об’єктів, збудованих понад 50 років тому, дасть змогу гарантувати споживачам Дрогобицького регіону безперебійне надання послуги з водовідведення у режимі 24/7.

Перейти до вмісту