Карта туристичної привабливості: у місті розробили мапу «Дрогобич плюс»

21 Червня 12:07

Днями команда Управління культури та розвитку туризму розробила та презентувала мапу «Дрогобич плюс». Це онлайн карта, на якій розміщені усі туристичні локації Дрогобича та територіальної громади з короткою інформацією про них.

Як розповіла керівниця відділу креативних індустрій Яна Коник, задум створення карти туристичної привабливості міста зародився ще до повномасштабного вторгнення росії. А з початком активного приїзду внутрішньо переселених осіб, команда вирішила втілити у життя креативну ідею.

Ми хотіли створити таку загальну карту нашої громади, щоб гості міста, та й місцеві могли пізнати для себе туристичні локації нашого регіону. Також ця карта допоможе розвивати туризм не лише у місті, а й у всій громаді та затримати увагу туриста на довгий час. Ще одною перевагою карти є те, що вона не лише про місця, але й містить багато корисної інформації для тих, хто вперше до нас приїхав, — прокоментувала Яна Коник.

Окрім туристичних принад на карту також нанесено адреси закладів харчування, де можна посмакувати крафтовою їжею, інформацію про громадський транспорт, велопрокат та численна контактна інформація.

Додамо, наразі карта доступна в онлайн форматі. Друкований варіант невдовзі з’явиться у Туристично-інформаційному центрі Дрогобича.

Перейти до вмісту