Кабмін виділив понад 40 мільйонів гривень компенсації постраждалим з будинку 101/1 на вул. М. Грушевського

12:01 2 Квітня 2020

40 мільйонів 721 тисяча гривень – саме така сума коштів компенсації необхідна для відшкодування постраждалим мешканцям з будинку 101/1 на вул. М. Грушевського за втрачене житло.

Нагадаємо, 28 серпня, у Дрогобичі сталася надзвичайна ситуація — обвалився один з під’їздів житлового будинку №101/1 на вул. М. Грушевського. Внаслідок трагедії загинуло 8 людей, серед яких одна дитина.

У середу, 1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України розглянули питання про виділення коштів для постраждалих.

За попередньою інформацією, Кабінет Міністрів України виділив кошти з резервного фонду державного бюджету України для мешканців 59 квартир у сумі 40 мільйонів 721 тисяча гривень. Офіційної публікації документу ще очікують.

Про це повідомляють у відділі надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР.

Кошти, як зазначають у відділ НС та ЦЗН, виділять на Львівську обласну державну адміністрацію, де офіційним розпорядженням розпорядником коштів ІІ рівня мають визначити Дрогобицьку міську раду. Очікувати коштів з держбюджету можна орієнтовно 13 квітня.

Досі мешканці будинку, яких відселили, проживають в орендованих помешканнях. Кошти на оренду житла компенсує Дрогобицька міська рада з місцевого бюджету.

Перейти до вмісту