Із сесії Дрогобицької міської ради: які запити та звернення озвучили депутати на черговому засіданні?

16:14 2 Березня 2023

Відбулась чергова 36-та сесія Дрогобицької міської ради. Протягом кількох годин безперервної роботи депутати розглянули та прийняли низку важливих програм, затвердили зміни до бюджету, а також чимало питань зі сфери землекористування, оренди майна громади та житлово-комунального господарства.

Традиційно сесія розпочала роботу з запитів та звернень. Чимало депутатів виступили перед колегами, порушуючи актуальні для громади питання.

З депутатськими зверненнями виступили Анна Іваночко, Михайло Задорожний, Роман Курчик, Марта Слотило, Олег Пилипців та Володимир Дзерин.

Серед порушених депутатами питань були:
-Відсутність поліцейських у Стебнику та необхідність формування належного для 20-тисячного міста штату – питання порушила Анна Іваночко.
-Інформування депутатів про заходи в громаді та необхідність ремонту тротуарів на вулиці Юрія Дрогобича – Михайло Задорожний.
-Про інформаційні маніпуляції в соціальних мережах щодо ситуації з земельною ділянкою на вулиці Самбірській, а також важливості напрацювання стратегії розвитку креативної економіки та ефективного фінансування мережі закладів галузі культури – Роман Курчик.
-Необхідність проведення дренажних робіт та ремонтів у Стебницькій гімназії №11, з метою збереження приміщення – Марта Слотило.
-Інформацію щодо підвищення фінансового забезпечення військовослужбовців – озвучив Олег Пилипців.
-Щодо запобігання корупції та маніпуляціям навколо судових справ та про необхідність заслуховування звітів КП Дрогобицької міської ради – Володимир Дзерин.

Депутат Павло Цвігун, який прибув на сесію під час відпустки від служби в лавах Збройних Сил України, привіз до міста та вручив міському голові Тарасу Кучмі воєнний сувенір – тубус від ПТРК «Фагот».

Перед початком розгляду порядку денного, депутатів поблагословив отець Дмитро Заміщак.

Після спільної молитви депутати приступили до розгляду та затвердження програм фінансової підтримки військових формувань, охорони здоров’я та комунальних підприємств громади. А згодом розглянули та затвердили рішення, що стосуються оренди та приватизації майна громади, земельних відносин та житлово-комунального господарства.

Перейти до вмісту