IX-а літературно-мистецька академія «Країна Франкіана»: У Палаці мистецтв відбулося відкриття вернісажу «Весняний вітер».

18:22 1 Червня 2021
У неділю в рамках IX-ї Літературно-мистецької академії «Країна Франкіана» у Палаці мистецтв відбулось відкриття вернісажу «Весняний вітер». Це колективний виставковий проект дрогобицьких та трускавецьких художників: Сергія Булка, Ярослава Даниліва, Левка Микитича, Олександра та Микити Ніколаєвських, Ігоря Перхуна, Назара Хомика. І хоч недільна днина видалась дощовою й прохолодною, імпреза подарувала усім присутнім по-весняному сонячний та теплий настрій, яскравих барв якому додали і джазові композиції на саксофоні у віртуозному виконанні Ярослава Проця.
Твори, які презентували митці, вражали експресією, енергетикою, глибиною асоціацій та філософським трактуванням. У кожного з авторів – своя індивідуальна манера, техніка, стиль, колористична палітра, особлива система образів, проте їх об’єднує надзвичайно професійне та відповідальне ставлення до творчості, постійний процес самовдосконалення та пошук нових тем та ідей. Саме тому зустріч з нашими художниками щоразу дивує, дарує нові враження та захоплення.
Про це на урочистому відкритті говорили директор музею Алла Гладун, співорганізатор «Країни Франкіани» професор Галина Сабат, а також представники наукової, творчої інтелігенції, громадські діячі: Володимир Грабовський, Хосе Турчик, Валентина Здоровенко, Любомир Сікора.
Виставка триватиме протягом червня з 10 до 17 год. щодня без  вихідних. Запрошуємо Вас подарувати собі неповторну зустріч з високим мистецтвом у стінах музею «Дрогобиччина».
Перейти до вмісту