Інвестуй у Дрогобич! Відтепер усі інвестиційні об’єкти – на одній мапі

10:18 6 Жовтня 2021

Залучення інвестицій у розвиток Дрогобицької територіальної громади – одна зі стратегічних цілей місцевого самоврядування. Інвестиційний потенціал Дрогобича презентують на міжнародних зустрічах, під час візиту делегацій до Дрогобицької міської ради, на різноманітних форумах та виставках.

На доручення міського голови Тараса Кучми, управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій, спільно з управлінням інвестицій та економічного розвитку і управлінням майна громади розробили інтерактивну мапу інвестиційних об’єктів Дрогобицької міської територіальної громади. Від 5 жовтня мапа доступна для перегляду на офіційному Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці “Інвестору”.

На мапі нанесено як земельні ділянки, так і об’єкти нежитлових приміщень, зазначено назву об’єкту, тип об’єкту інвестицій, умови використання, площу, адресу, координати, детальний опис, інформацію про підведені комунікації та світлини об’єкту. Відтепер потенційному інвестору зручно знайти потрібний об’єкт у межах Дрогобицької громади.

Наразі на мапу нанесено дев’ятнадцять інвестиційних об’єктів. Дані на мапі будуть систематично оновлювати.

Перейти до вмісту