Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об‘єкту комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади

9:39 22 Серпня 2022

Управління майна громади оголошує про продаж на електронному аукціоні об‘єкту комунальної власності  територіальної громади Дрогобицької міської ради

1.Інформація про об‘єкт приватизації.

Місцезнаходження об’єкту: м. Стебник, вул. Трускавецька, 20/2, нежитлове приміщення № 3.

Найменування об’єкту: нежитлове приміщення загальною площею 54,9 кв. м. Фотографічні зображення та технічна документація додаються.

Рік побудови 1960, висота 3,90 м., площа забудови 70,1 м. кв. Фундамент – цегла, стіни -цегла, покрівля-шифер, перекриття-дерево, підлога-бетон. Оздоблювальні роботи-штукатурка, побілка. Технічний стан – незадовільний. Інженерне забезпечення – електропостачання (відключено).

2.Інформація про електронний аукціон:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону:

08.09.2022 р. Година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, та в електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 годин 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3.Інформація про умови продажу, згідно яких здійснюється приватизація нежитлового приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 20/2, приміщення № 3, площею 54,9 м. кв.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні: 132 144 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 13 214,4 грн., без ПДВ.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 66 072 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 6 607,2 грн., без ПДВ.

Стартова ціна об»єкту для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 66 072 грн. без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 6 607,2 грн., без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 1300 грн.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій 21 календарний день від дати аукціону.

Кількість кроків за методом покрокового зниження ціни 4 кроки.

Крок аукціону на аукціоні : 1 321,44 грн.

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 660,72 грн.

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

  1. Час імісце проведення огляду об’єкту комунальної власності.

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Яцишин О. Є. за телефоном: 22535 з 10.00 до 17.00.

Організатор аукціону: Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Адреса: 82100, м. Дрогобич, пл. Ринок, 1.

Найменування банку та його реквізити для проведення розрахунку за придбаний об‘єкт:

р/р UA518201720355539004000178833 у ДКСУ у м. Києві, МФО 820172, код ЄДРПОУ 44172846.

Переможець аукціону зобов»язаний відшкодувати вартість виготовлення експертної оцінки та технічного паспорту.

  1. Перелікдокументів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян – копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців – юридичних осіб:

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів;

– документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;

– інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

– остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу (у разі наявності таких).

6.Додаткова інформація:

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432 .

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Перейти до вмісту