Інформаційна година міського голови у новому форматі
![Інформаційна година міського голови у новому форматі](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-39.png)
З початком 2022 року в інформаційно-комунікаційній сфері Дрогобицької міської ради відбулися зміни. Управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій змінило формат інформаційних та комунікаційних заходів, які проводяться у Медіа-центрі «Дрогобич:». Змін також зазнав формат щотижневої Інформаційної години з міським головою.
Задля покращення комунікації з громадою, з понеділка по середу проводиться збір запитань від громади до міського голови Дрогобича.
Свої питання кожен охочий може надсилати на е-скриньку [email protected].
Відео Інформаційної години з міським головою буде доступне для перегляду у п’ятницю на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради та на офіційній сторінці у Фейсбук.