Інформація про виконання робіт КП “Комбінат міського господарства” з 02 по 04 січня 2019 року

Дільниця благоустрою

Прибирання вулиць, парків і скверів двірниками – 68 чол.. І категорія: 279760 м2, 13 двірників, при нормі в робочий день – 3330 м2 на одну особу. ІІ категорія: 1331640 м2, 55 двірників, при нормі в робочий день – 4110 м2 на одну особу. Щоденна площа прибирання міських територій  складає майже 300 тис. м2. Кількість вивезеного дорожнього змету – 26 м3. Всього задіяно автомобілів – 1 од. Зимове експлуатаційне утримання міських вулиць машинами та механізмами.

Автотранспортна дільниця

Забезпечення структурних підрозділів підприємства автотранспортом та механізмами. Поточний  ремонт 1 автомобіля сміттєвоза-С.  Задіяно: токар, слюсарі з ремонту агрегатів, електрогазозварник, водії.

Шляхово-ремонтна дільниця

Встановлення дощоприймача на площі Злуки  в кількості – 1 шт.                                                                                 Прочистка ливневих решіток на площі Злуки., в кількості 3 шт.                                                                            Встановлення поваленого дорожнього   знаку «Пішохідний перехід» на вул. В.Великого ( біля церкви).              Поточний ремонт  дощоприймальних люків  на вул. Карпатська – 1 шт., пл. Злуки – 1 шт.                                Щепування гілок дерев на вулицях: М.Грушевського, В.Великого  (навпроти магазину «Попелюшка»), Каменярська, Жупна, Гайдамацька.                                                                                                                                  Капітальний ремонт  каналізаційного люку на площі Злуки.                                                                                           Прочистка каналізаційних люків на вулиці Карпатська в кількості 1 шт., площі Злуки в кількості 1 шт.

Дільниця зовнішнього освітлення

Заміна ламп вуличного освітлення на вулицях: 22 Січня – 3 щт., В.Стуса – 2 шт., М.Грушевського – 3 шт., Кн. Ольги – 3шт., Самбірська –  7 шт.                                                                                                                                                     Ремонт світильників  (заміна ламп по гарантії ) вуличного освітлення на вулицях : 22 Січня – 2 шт., В.Стуса – 1 шт., М.Грушевського –  2шт., Самбірська – 2  шт.                                                                                                         Замна ламп на світлофорах на вулицях: П.Сагайдачного  /ЗОШ №1/ – 2 шт., Стрийська /ЗОШ №4/ – 2 шт., Бориславська – М.Шашкевича – 2 шт. М.Грушевського – В.Винниченка -2 шт., Стрийська – Раневицька – 1 шт.                                                                                                                                                                                                          Ліквідація коротких замикань та натяжки повітряних ліній з кронуванням дерев   на вулицях: Самбірська, Трускавецька, Зарічна,  М.Павлика, І.Франка, Будівельна,  Бориславська.                                                          Підключення електроживлення до пам’ятника С.Бандери.

Дільниця ритуальних послуг

Прибирання кладовищ на вулицях П.Орлика, Трускавецька, 22 Січня і Поля Скорботи – ІІ категорія, 98600 м2, – двома прибиральниками при нормі 4110 м2 на особу. Захоронення громадян –  12 осіб.

Дільниця санітарного очищення міста

Організація робіт зі збору та вивезення ТПВ спецавтотранспортом із  контейнерних майданчиків  на вулицях:  Л.Українки (25,122),  Січових Стрільців,  Жупна,  В.Великого (22,28,42-44,62), М.Грушевського (5, 20,42, 83, 101, 170),  М.Заньковецької,   Підвалля,  Завалля, Є.Коновальця,7/3, Є.Коновальця ( гаражі), В. Гора, 5, Трускавецька, 84, С.Крушельницької, 1, вул. Стрийська (103, 105), П.Сагайдачного,41/1, А. Шептицького,10,  Самбірська  (житловий район)   ( частина –  5 контейнерних майданчиків), вул. Самбірська,130, перехрестя вулиць Бориславська – Будівельна  (машинобудівний завод), А. Сахарова,  Горішня Брама, 1, Козловського (1,22),  О.Гончара,  Каменярська, В. Стуса, площа Злуки.  Всього задіяно 13 прибиральників контейнерних майданчиків.