Інформація Дрогобицької місцевої прокуратури
![Інформація Дрогобицької місцевої прокуратури](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/prokuratura.jpg)
Відповідно до інформації заступника керівника Дрогобицької місцевої прокуратури Оксани Стебельської, в поточному місяці у повному обсязі виконано рішення господарського суду Львівської області, яким задоволено позов місцевої прокуратури, пред’явлений в інтересах Верхньогаївської сільської ради про стягнення з ДП «Дрогобицький лісгосп» шкоди, завданої внаслідок порушень законодавства про охорону лісів, на суму 108 тис. грн.
Вказані кошти у повному обсязі сплачено на рахунок сільської ради.
Дрогобицька місцева прокуратура