«Хваліте Господа з небес»: У Дрогобичі відбудеться ХХ ювілейний Великодній фестиваль хорового співу
![«Хваліте Господа з небес»: У Дрогобичі відбудеться ХХ ювілейний Великодній фестиваль хорового співу](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/47363880_512671189215731_8700118786818179072_n.jpg)
Коли? – У неділю, 23 травня, о 18:00
Де? – Церква Преображення Господнього (Спаса), вул. Стрийська
Цієї неділі відбудеться ХХ ювілейний Великодній фестиваль хорового співу «Хваліте Господа з небес». Захід відбудеться у Церкві Преображення Господнього (Спаса) на вулиці Стрийській. Початок заходу о 18 годині.
Як повідомив начальник відділу культури та мистецтв Олег Яводчак, цей Фестиваль є підсумком Великодніх святкувань. Організатори врахували всі карантинні обмеження. Участь у Фестивалі зголосилися взяти шість колективів.