Культура: Нагородження переможців міського конкурсу “Мій Дрогобич”
![Культура: Нагородження переможців міського конкурсу “Мій Дрогобич”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0681.jpg)
18 грудня відбулося нагородження переможців та учасників міського конкурсу “Мій Дрогобич”, проведеного організацією Сприяння відбудові та розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення України. Перше місце конкурсу виборола учениця 6 класу Анастасія Конечна та учениця 3 класу Катерина Ільницька, друге місце – Наталія Конечна (викладач Кемпа М.П.), 3 місце – Остап Сулич (викладач Федорак І.Б.), нагороджені за участь – Вікторія Ройтман (викладач Кемпа М.П.), Ірина Бріцька та Ірина Велика (викладач Кузик Г.Ю.), Ярина Когут (викладач Салдан О.С.).
Вікторія Басараб – завуч ДДХШ