Вступ КП «Дрогобичводоканал» до Асоціації «Форум Галицьких водопроводів» — Європейська перспектива для підприємства та міста. ФОТО. ВІДЕО

11 Травня 0:00

Комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» вступило до Асоціації «Форум Галицьких водопроводів».

У межах відзначення 88-ї річниці із заснування КП «Дрогобичводоканал» у п’ятницю, 10 травня, у Дрогобицькій міській раді відбулося офіційне підписання Угоди про вступ КП «Дрогобичводоканал» до Асоціації «Форум Галицьких водопроводів».

Офіційну Угоду підписали керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала та один із засновників Асоціації «Форум Галицьких водопроводів» — Тадеуш Жаба, який також є директором з виробництва Краківського водоканалу.

На офіційному підписанні Угоди з українського боку були присутні міський голова Дрогобича Тарас Кучма, перший заступник міського голови Ігор Герман, заступник міського голови, керуючий справами виконкому ДМР Володимир Коцюба, керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка, начальник організаційного відділу Ірина Кушнір.

Польську сторону представляли президент Краківського водоканалу Пйотр Зєнтара та віце-президент підприємства Павло Сендерека.

Зазначимо, делегація з міста Кракова прибула до Дрогобича на запрошення начальника КП “Дрогобичводоканал” Романа Шагали для участі у святкуваннях з нагоди 88-ї річниці заснування підприємства.

«Після підписання Угоди про вступ нашого підприємства в Асоціацію, ми отримали асоційоване членство. Своєю чергою, це дає нам можливість брати участь у інвестиційних проектах, які пропонує Європейський союз, адже тепер у нас є партнерська співпраця з підприємством, яке діє на території Європейського союзу», — прокоментував підписання угоди керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Привітав обидві сторони з підписанням Угоди міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який наголосив на важливості партнерства між Дрогобичем та Краковом  й співпрацею з Європейським союзом.

  https://youtu.be/DTiqIhr2gAM

«Підписання Угоди — це історична подія не лише для КП «Дрогобичводоканал», а й міста Дрогобича. Адже сьогодні ми отримали практичне партнерство, яке дає нам можливість розвивати наш водоканал, а втім й покращувати якість надання послуг з водопостачання у місті Дрогобичі. Тому ми вітаємо наших гостей і впевнені, що ця співпраця невдовзі матиме вже перші результати», — звернувся до обох сторін міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також під час перебування у міській раді представники Дрогобича та Кракова обговорили подальші перспективи розвитку відносин. Так, невдовзі працівники КП «Дрогобичводоканал» відбудуть до міста Кракова для стажування на Краківському водоканалі.

Прес-служба ДМР

       

Чат-бот Гаряча лінія