Ґратулюємо: Ореста Чемериса призначено на посаду ректора Львівського національного медичного університету

13:41 30 Травня 2024

Доктор медичних наук Орест Чемерис, який до цього часу виконував обов’язки ректора медуніверситету, офіційно призначений на цю посаду. За його кандидатуру проголосувало 1184 виборці.

Орест Чемерис став в.о. ректора медуніверситету у липні 2023 року. До призначення в медуніверситет Орест Чемерис працював директором Департаменту охорони здоров’я ЛОВА. Він уродженець Львова, закінчив ЛНМУ і одразу як лікар-інтерн почав працювати у Миколаївській районній лікарні. З 2009 року працював хірургом у 8-й міській клінічній лікарні, а з 2013 року – у Львівському медуніверситеті. У 2019 році був обраний на посаду доцента кафедри хірургії №1. У 2020 році очолив Департамент охорони здоров’я Львівської ОВА.

Орест Чемерис, як керівник Департаменту охорони здоров’я, неодноразово із робочими візитами відвідував Дрогобич та Стебник, був присутнім на відкритті оновлених відділень лікарень, допомагав із забезпеченням медустанов новою та сучасною апаратурою.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, Дрогобицька міська рада, керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, а також депутатський корпус надсилають щирі вітання Оресту Чемерису із призначенням на нову посаду. Нехай всі задумані проєкти реалізуються в ім’я Перемоги та розвитку університету й медицини Львівщини.

Із призначенням на нову посаду керівництво Дрогобича сподівається на продовження тісної співпраці із ректором Львівського національного медичного університету, а також університетською клінікою. Адже спільно можна реалізувати низку цікавих проєктів та співпраць.

Перейти до вмісту