Грамоти від Львівської обласної ради та затверджений бюджет на 2024 рік: основне із 45-го сесійного засідання Дрогобицької міської ради

17:21 14 Грудня 2023

Сьогодні, 14 грудня, розпочала свою роботу 45-а сесія Дрогобицької міської ради. На початку сесійного засідання традиційно з молитвою та благословенням виступив отець УГКЦ СДЄ Андрій Нескогуз. Відтак до трибуни запросили депутата обласної ради Сергія Оленича, який подякував усім, хто працює в органах місцевого самоврядування та долучається до допомоги ЗСУ. За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Сергій Оленич вручив міському голові Тарасу Кучмі та депутатам міської ради грамоти від Львівської обласної ради. Так, грамотами Львівської обласної ради відзначили: Юрія Кушлика, Наталію Беднарчик, Андрія Паутинку, Романа Курчика, Наталію Мичуду, Ольгу Мицак, Марту Слотило, Ігоря Стечкевича, Романа Бейзика та Романа Грицая. Також подяку Львівської обласної ради отримала начальниця фінансового управління ДМР, депутатка Оксана Савран.

Одним із важливих питань 45-ї сесії Дрогобицької міської ради було прийняття бюджету на 2024 рік. Питання доповідала начальниця фінансового управління Оксана Савран. Голосуванню на сесії за бюджет-2024 передувало тривале обговорення головного фінансового документу міста на бюджетній комісії. Тридцяти двома голосами «за» депутати підтримали прийняття бюджету громади. У 2024 році доходи бюджету Дрогобицької громади передбачені у сумі 1 078 769 300 грн, видатки бюджету – 1 069 299 549 грн. Також до затвердженого бюджету прийняли поправку, що при перевиконанні певних статей бюджету у новому році не менше 50% акумульованих коштів буде скеровано на підтримку потреб та запитів ЗСУ. Пріоритетними галузями підтримки у бюджеті-2024 є освіта, культура, медицина, сфера ЖКГ та соціальний захист населення.

Окрім бюджету громади на 2024 рік обранці громади проголосували за введення в склад депутатського корпусу ДМР нового представника від політичної сили «Українська Галицька Партія» Тараса Біласа, оскільки на попередньому сесійному засіданні припинили за власним бажанням повноваження депутатки Марії Тяжкун.

Окремим питанням затвердили тарифи на платні послуги працівників Терцентру, які надаватимуть їх людям похилого віку, які мешкають самі, оскільки їхні родичі перебувають закордоном. Соціальні працівники подбають про купівлю продуктів для цих людей  та прибирання в їхніх оселях. Такі послуги працівників Терцентру обходитимуться у 86 грн за годину. Натомість, аналогічні послуги для самотніх і одиноких мешканців громади, які не мають родичів чи близьких, Терцентр надає безкоштовно.

Також серед розглянутих питань були земельні та питання, що стосувались ОСББ міста.

Додамо, під завершення сесійного засідання одна із мешканок міста, яка була присутня на ньому намагалась зірвати сесію – жінка вигукувала з місця, кидала некоректні коментарі і тим самим перешкоджала роботі депутатського корпусу та процесу голосування.

 

Перейти до вмісту