Графіки аварійних відключень електроенергії застосовують централізовано: стежте за офіційними оновленнями

1 Листопада 15:13

Станом на ранок, 1 листопада, на Львівщині не застосовували графіки аварійних та погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. Однак ситуація змінюється ледь не щоденно, в залежності від обставин в країні, тому мешканців закликають стежити за оперативними оновленнями.

Нагадаємо, з метою економії електроенергії та зменшення навантаження на електромережі, було оприлюднено попередні графіки аварійних та погодинних відключень. Подекуди графіки були неточними, споживачі скаржились на відсутність їхніх вулиць в списках або ж навпаки на кількаразове вимкнення світла. Енергетики повідомляли про те, що графік працює в тестовому режимі і його допрацьовуватимуть.

Станом на 1 листопада, у ЛОВА повідомили, що графіки аварійних та погодинних вимкнень не застосовували. Але ситуація може змінитись.

Що стосується нашої громади, – у Дрогобицькому районі електромереж «Львівобленерго» повідомили, – всі графіки аварійних відключень електроенергії застосовуються миттєво, відповідно до вказівок, отриманих від Львівобленерго. Ситуація змінюється в залежності від обставин в країні та потребує оперативного реагування. Відтак розробити та оприлюднити чіткі та стабільні графіки вимкнень електроенергії, наразі складно.

Будь-які зміни та затверджені графіки буде оприлюднено додатково. Наразі ж рекомендуємо стежити за повідомленнями НЕК «Укренерго» – NPC Ukrenergo та Львівобленерго. В разі аварійних вимкнень користуватись раніше оприлюдненими графіками, або шукати свою вулицю на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/ .

Також мешканців закликають – обмежити споживання електроенергії і не вмикати енергоємні прилади у період найбільшого навантаження на електромережу з 8 до 11 години вранці та з 17 до 23 години ввечері. Економія електроенергії допомагає зберігати стабільну роботу енергосистеми України.

Перейти до вмісту