ГО «Україна — це Ти» планує висадити більше магнолій на вулицях міста Дрогобича, аніж торік. ФОТО

Минулого року громадська організація «Україна — це Ти» ініціювала висадження магнолій на вулицях міста. Торік було висаджено 50 магнолій. Цьогоріч організатори акції планують висадити більше дерев.

З цього приводу у понеділок, 18 березня, у Дрогобицькій міській раді відбулася зустріч міського голови Дрогобича Тараса Кучма з головою ГО «Україна — це Ти» Наталією Дорошенко за участі інспектора з благоустрою ДМР Людмили Ільченко та начальника відділу містобудування та архітектури ДМР Ігоря Петранича.

У ході зустрічі Наталія Дорошенко зазначила, що цьогоріч активісти ГО «Україна — це Ти» спільно з охочими мешканцями міста планують висадити більше дерев, ніж торік, тому закликають небайдужих містян долучатися до ініціативи. Також запрошують долучитися до акції і міську раду.

За словами Наталії Дорошенко, громадська організація розглядає можливість створення алеї магнолій.

У підсумку зустрічі з головою громадської організації, посадовці міськради визначили декілька варіантів висадження магнолій — лікарняне містечко (біля ангіоцентру), вулиця Івана Франка, вулиця О. Нижанківського, вулиця Бориславська (навпроти «Документ-сервісу»), парк Івана Франка, територія школи №16.

На основі цих пропозицій відділ містобудування та архітектури розробить візуалізаційні проекти, які буде представлено під час другої зустрічі посадовців ДМР та представників ГО «Україна — це Ти».
Висаджувати дерева магнолій у Дрогобичі планують після 7 квітня.

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 2 Середня оцінка: 3]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні