Генератори для амбулаторій громади: медичні установи трьох сіл поповнились додатковими джерелами живлення

3 Березня 10:05

Медичні заклади Дрогобича, Стебника та територіальної громади продовжують укомплектовувати генераторами на випадок перебоїв із електропостачанням. Генератори допоможуть лікарням та селищним амбулаторіям забезпечити пацієнтам безперебійне надання медичної допомоги, незважаючи на енергетичні виклики та відключення світла.

Днями три амбулаторії Дрогобицької громади у Раневичах, Лішні та Нагуєвичах отримали 3-ох кВт генератори, які місту передали міжнародні партнери в якості гуманітарної допомоги.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба особисто доставили генератори до медустанов. Паралельно з цим посадовці поспілкувались з персоналом амбулаторій про стан справ та покращення умов надання медпослуг.

Медичні заклади міста, амбулаторії в громадах повинні мати резервні джерела живлення на випадок екстрених відключень або перебоїв з енергопостачанням. Ворог не спить і, навіть, якщо зараз у нас немає відключень електроенергії, ми маємо бути готовими до усіх викликів сьогодення, які постають перед нами, — прокоментував Володимир Чуба.

Перейти до вмісту