Galychyna Drohobytsch Sportakademie – потужна інвестиція у розвиток спорту Дрогобиччини

15:20 6 Січня 2021

Розвиток спорту, зокрема, футболу на Дрогобиччині – один з пріоритетів роботи місцевого самоврядування.

Якщо говорити про Дрогобицьку громаду, то у минулій каденцій вдалося відновити роботу футбольного клубу «Галичина». На території міст Дрогобича та Стебника облаштували 9 мультифункціональних футбольних майданчиків. У планах – відновлення функціонування стадіону «Галичина». Та найбільшою перспективою є облаштування Спортивної академії. Цей проєкт планують реалізувати спільно з Університетом Відня.

У середу, 6 січня, у міськраді відбулася ділова зустріч за участю міського голови Тараса Кучми, президента ФК «Галичина» Юрія Кушлика, керівника Туристично-інформаційного центру Ігоря Чави та вихованця дрогобицького футболу, менеджера та керівника проєкту – Андрія Каріоті.

В ході зустрічі сторони обговорили перспективу проєкту, та усно погодили спільний план дій.

Основна мета реалізації проєкту – створити інноваційну спортивну академію на базі бренду «Галичина», сучасну спортивну інфраструктуру для футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, настільного тенісу, бадмінтону. Також реалізація проєкту сприятиме створенню близько 100 робочих місць.

«Розвиток спорту на Дрогобиччині – одне з ключових завдань. Нам потрібна здорова молодь. Реалізація цього проєкту дасть можливість вивести Дрогобиччину на новий рівень, адже це сприятиме розвитку як громади, так і регіону. Окрім нових робочих місць та надходжень до бюджету, це позитивно вплине на туристичний потенціал регіону», – зазначив Тарас Кучма.

Реалізація проєкту розрахована на наступні 5 років.

Перейти до вмісту