Французьке місто Сабле-сюр-Сарт прийняло шістдесят біженців з України

25 Березня 11:47

Партнерські відносини між Дрогобичем та колегами у Франції стали корисними для скерування шістдесяти біженців з України.

Як повідомив керівник КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка, французька сторона запропонувала прихисток для біженців.

Ми скерували до Французького міста Сабле-сюр-Сарт у регіон Лаури 60 осіб. Серед них особи з міст, які опинилися під обстрілами російських військ, а також наші місцеві мешканці, які потребують медичної допомоги. Окремо відзначу підприємця Олександра Мисишина, який активно сприяє налагодженню комунікації між нами та французькими партнерами, а також управлінню інвестицій та економічного розвитку, які забезпечили транспортування, – прокоментував Володимир Кондзьолка.

Окрім лікування, французька сторона забезпечує біженців з України проживанням, харчуванням та роботою.

Нагадаємо, що кількома днями раніше відбулась офіційна зустріч керівництва Дрогобицької громади з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном. В ході зустрічі дипломат висловив підтримку українському народові та сприяння у налагодженні партнерських відносин між Дрогобичем та містами Франції.

Перейти до вмісту