«Франкова магія дизайну»: у Галереї сучасного мистецтва експонують виставку студентів Дрогобицького механіко-технологічного фахового коледжу

4 Липня 11:43

У неділю, 2 липня, відбулося урочисте відкриття виставки «Франкова магія дизайну», присвяченої 10-ій річниці створення спеціальності «Дизайн» у Дрогобицькому механіко-технологічному фаховому коледжі.

Виставка стала яскравим підсумком творчої праці студентів коледжу. Адже щороку студенти і викладачі механіко-технологічного коледжу в межах навчання створюють цікаві та креативні проєкти. Усіх їх можна оглянути в стінах навчального закладу. Відтак, цьогоріч кращі роботи виставили на загальний огляд в Галереї сучасного мистецтва.

Цього року з нагоди 10-річчя спеціальності усі дрогобичани та гості міста мали змогу  доторкнутись до світу прекрасного та побачити роботи юних дизайнерів у виставковому залі галереї сучасного мистецтва Дрогобицької дитячої художньої школи.

До учасників мистецького заходу зі вступним словом звернувся директор коледжу Богдан Звір, який привітав викладачів і студентів із ювілеєм та побажав їм натхнення та подальшого творчого злету. За його словами – перший набір майбутніх дизайнерів у коледжі відбувся у 2013 році і становив 12 осіб. Сьогодні ж на цій спеціальності на чотирьох курсах навчаються 100 студентів, є фаховий викладацький склад, відповідна матеріально-технічна база.

Про те, як непросто було відкрити спеціальність «Дизайн» у закладі освіти технічного спрямування розповів директор коледжу 1986 – 2015 рр. Степан Яким.

Із відкриттям змістовної творчої виставки присутніх  привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних і соціальних відносин Юрій Кушлик. Посадовець наголосив, що місто зацікавлене у співпраці з коледжем і залучатиме студентів та викладачів до оформлення громадського простору у місті та інших креативних ідей.

Слова привітань на виставці прозвучали і від начальника Управління культури і туризму Дрогобицької міської ради, викладача коледжу Володимира Ханаса. Директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак подякував студентам-дизайнерам, які під час проходження практики відновили персонажів з “Галявини казок” і запевнив у поглибленні творчих контактів із коледжем. До численних привітань приєднався й депутат міської ради Роман Курчик та директор дитячої художньої школи, викладач коледжу  2013-2020 рр. Ігор Шимко.

На картинах студентів коледжу, які експонують у кількох залах, яскраво красуються краєвиди та святині рідного Дрогобича, широко представлена тема України, велич та краса нашого краю і природи.

Усі бажаючі мають змогу оглянути виставку творчих робіт студентів коледжу впродовж липня місяця.

 

Фото: Ярослав Грицик

Перейти до вмісту