Флешмоб пам’яті “Герої не вмирають!”. ВІДЕО
![Флешмоб пам’яті “Герої не вмирають!”. ВІДЕО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_5008-1024x683-1.jpg)
У вівторок, 20 лютого, у Сквері Героїв Небесної Сотні у Дрогобичі відбувся флешмоб пам’яті під назвою «Герої не вмирають!», ініційований міським головою Тарасом Кучмою. Біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні — символічного лебедя, якого у польоті ранить куля снайпера, дрогобичани виклали з лампадок напис «Герої не вмирають!». Відтак, спільною молитвою громада Дрогобича вшанувала Героїв, які загинули під час трагічних подій Революції Гідності. У ті трагічні дні на Майдані полягли дрогобичани: Богдан Вайда, Олег Ушневич та Йосип Шілінг. Вічна пам’ять Героям! Героям слава!