Фанфари з Вежі Ратуші для новонароджених дрогобичан. ВІДЕО. ЗМІ
![Фанфари з Вежі Ратуші для новонароджених дрогобичан. ВІДЕО. ЗМІ](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190110_202133.jpg)
У Дрогобичі фанфарами з Ратуші вітають новонароджених немовлят
У Дрогобичі з міської Ратуші сповіщають про народження дітей звуками фанфар. Таку традицію тут запровадили вперше в Україні. Розпочали сповіщати про те, що на світ з’явився новий мешканець Дрогобича, з 1 січня 2019 року. До сьогодні у міськраді тестували й обирали – які мелодії мають сповіщати про народження дівчинки, а які – хлопчика. #НовиниСуспільнеЛьвів
Опубліковано UA: Львів Четвер, 10 січня 2019 р.
У Дрогобичі з міської Ратуші сповіщають про народження дітей звуками фанфар. Таку традицію тут запровадили вперше в Україні. Розпочали сповіщати про те, що на світ з’явився новий мешканець Дрогобича, з 1 січня 2019 року. До сьогодні у міськраді тестували й обирали – які мелодії мають сповіщати про народження дівчинки, а які – хлопчика.