Енергоефективність в освіті: зекономлені на опаленні кошти потрібно скеровувати на заходи енергозбереження

10:56 12 Лютого 2024

У зв’язку з підвищенням температурного режиму, навчальні заклади громади мають можливість економити на опаленні. На цьому акцентували увагу під час понеділкової апаратної наради у міській раді.

Зокрема начальник відділу освіти Роман Грицай наголосив на тому, що підвищення температури повітря дає можливість регулювати опалення в школах та відповідно споживати менше тепла. А т.в.о. директора КП «Дрогобичтеплоенерго» Володимир Дзерин зазначив, що при високому температурному режимі, є можливість тимчасово вимикати опалення вдень. До прикладу сьогодні температура повітря в Дрогобичі сягне +14 градусів за Цельсієм, а наступні кілька днів триматиметься біля позначки +8.

Сприятливі погодні умови дають можливість економити бюджетні кошти. Та, як наголосив очільник громади, – важливо скеровувати зекономлені ресурси в правильному напрямку.

Завдання кожного закладу – проявити свідому позицію в питанні економії. А кошти, які вдається економити на опаленні, повинні бути скеровані не на «проїдання», а на заходи термомодернізації будівель, встановлення теплових насосів, енергоефективного обладнання і тд. Адже це дасть можливість досягнути суттєвішої економії в наступному опалювальному сезоні» – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Фото ілюстративне

Перейти до вмісту