Енергетичний експеримент в дії: депутати ознайомилися з роботою нової твердопаливної котельні

15:19 18 Лютого 2022

У четвер, 17 лютого, відбулось спільне виїзне засідання депутатських комісій з питань бюджету та житлово-комунального господарства. Депутати відвідали КП «Дрогобичтеплоенерго» та ознайомились з роботою підприємства в частині запровадження альтернативних видів опалення.

Нещодавно «Дрогобичтеплоенерго» реалізував новий проект та запустив у тестовому режимі котельню на вулиці Індустріальній, що працює на паливній трісці. За допомогою інвестора ТзОВ «Альтер Енерго» в тепловій установі встановили два сучасні котли, які працюють на трісці і як наслідок виробляють тепло.

Отриману теплову енергію підприємство використовує для опалення житлового мікрорайону міста.

Депутати мали змогу оглянути об’єкт, поспілкуватись з керівником «Дрогобичтеплоенерго» Ігорем Хом’яком та дізнатись про переваги від впровадження альтернативних видів опалення.

Наразі підприємство працює над створенням ринку тріски – планує вирощування енергетичної верби, її подрібнювання та заготівлю для спалювання.

Для реалізації такого проекту – слід збільшити наші потужності. Для цього є наміри – встановити ще один сучасний котел на вулиці Індустріальній, а також аналогічні котли у Стебнику, – зазначає Ігор Хом’як.

Поки котельня працює в тестовому режимі, однак вже сьогодні експеримент показує себе успішним.

Депутати Дрогобицької міської ради були приємно вражені побаченим та відзначили важливість реалізованого проекту, адже перехід на альтернативні види палива дає можливість відходити від газу, ціна на який є дуже нестабільною.

Перейти до вмісту