Енергетична підтримка: польське місто-побратим Битом передало Дрогобичу сім генераторів

17 Листопада 10:47

Польське місто-побратим Битом продовжує підтримувати Україну у протистоянні російському агресору. З часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі громада Битома першою зібрала та передала Дрогобицькій громаді гуманітарну допомогу. Згодом муніципалітет міста, спільно з мешканцями зібрав необхідну суму, придбав та передав Дрогобичу реанімобіль. Його особисто доставив до кордону президент Битома Маріуш Волош. Автомобіль з перших днів використовувався для евакуації поранених воїнів.

Згодом Битом ще не раз підтримував Дрогобицьку громаду. За час повномасштабного вторгнення передавав речі першої необхідності, медикаменти, засоби гігієни, рації. Муніципалітет польського міста підтримує постійний контакт з керівництвом Дрогобицької громади та тримає руку на пульсі українських потреб.

Відтак остання допомога, яку надав Битом Дрогобичу є вкрай актуальною. Польські друзі передали Дрогобицькій громаді сім генераторів, потужністю 3 та 5 КВт для забезпечення безперебійної роботи закладів в час відсутності електропостачання.

Генератори, за побажанням донорів, скеровують в першу чергу на потреби закладів освіти, особливо віддалених від міста шкіл. Перші отримувачі енергетичної допомоги прибули до Дрогобича, щоб забрати генератори та подякувати підтримці польських партнерів.

Нагадуємо, Дрогобицька громада підтримує тісні контакти з різними благодійними організаціями та міжнародними фондами. Однак більшість із них працюють в напрямку підтримки ВПО та передають гуманітарну продуктову допомогу. Зараз, в силу масованих обстрілів ворогом енергетичної інфраструктури, в пріоритеті для громади саме енергетична підтримка – генератори, потужні павербанки тощо.

Перейти до вмісту