Енергетична підтримка: Дрогобич отримав портативні зарядні станції та генератор від ПРООН

12 Липня 14:18

Від початку повномасштабного вторгнення росії проти України, Дрогобицька громада веде активну роботу в напрямку налагодження міжнародних зв’язків. Так, Дрогобичу вдалось налагодити нові та зміцнити існуючі контакти з міжнародними партнерами фондами та містами різних європейських країн.

Необхідна та важлива допомога від фондів надходить і до сьогодні. Зокрема, Дрогобич в рамках проекту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду Великої Британії та реалізується у співфінансуванні із Львівською обласною військовою адміністрацією, отримав дві портативні зарядні станції та генератор.

У кризових ситуаціях, коли стаціонарне живлення може бути відключеним чи обмеженим, портативні джерела живлення забезпечать живлення чи підзарядку для інших пристроїв. Це дасть можливість продовжувати роботу установ та організацій під час знеструмлення.

Отримати важливе обладнання в Адміністрацію прибув керуючий справами виконкому ДМР Віталій Вовків.

Посадовець від імені міського голови Дрогобича висловив слова вдячності ПРООН в Україні, Управлінню з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації, регіональному координатору від ПРООН Ігору Назару та Володимиру Кебало – спеціалісту з партиципаторного управління і залучення громад ПРООН.

Нагадаємо, раніше портативними станціями альтернативної енергії забезпечили навчальні та медичні заклади, місця проживання ВПО, заклади культури та об’єкти критичної інфраструктури.

Перейти до вмісту