Економія та екологічність: Дрогобицька міська лікарня № 1 уклала договір на встановлення сонячних панелей

16:15 1 Квітня 2024

КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» уклала ЕСКО-договір на встановлення сонячної електростанції потужністю 144 кВт.

Громада отримає 17% зеленої електроенергії від СЕС, що дозволить заощаджувати майже 1 мільйон гривень щороку. Всі заходи будуть впроваджені ЕСКО-компанією на умовах енергосервісного договору, тобто без жодних капіталовкладень з бюджету міста. Відтак, згідно договору роботи зі встановлення сонячних панелей розпочнуться у квітні-травні цього року.

Переваги таких рішень очевидні: безпека, екологічність та економія. Важливо, що електростанція потужністю 144 кВт гарантуватиме більшу енергетичну безпеку медичного закладу, незалежно від аварійних чи планових відключень електроенергії.

ЕСКО-договори – це ефективний механізм заощаджувати енергоресурси на об’єктах державної та комунальної власності за рахунок впровадження енергоефективних заходів. Дрогобич є 7-ю громадою, яка залучила ЕСКО інвестиції в енергоефективність за сприяння проєкту UNDP та Глобального екологічного фонду (GEF) «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО».

Перейти до вмісту